Skvělá akce Never Summer 2019 & Monkey Race se blíží

Rok se s rokem sešel a to znamená, že je tady opět závěrečná akce na Krakonošově zahrádce Never Summer 2019 & Monkey Race. Tato oslava snowboardingu a freeskiingu a zároveň legendární ukončení zimní sezóny proběhne v již všem známém pohodovém duchu v prostředí krásných Dvoraček a to v sobotu 30.3.2019.

Připravena je opět celá řada public contestů na zábavném setupu, který bude mít na povel již tradičně Vítkovická parta Freestyle Area ve spolupráci s místními shapers. Opět očekávejte uvolněnou atmosféru, týmový snb/​freeski závod Monkey Race, takže nezapomeňte přijet na Dvoračky ve tří členných týmech. Dále pak individuální snb/​freeski Best trick na vybrané překážce, Cash for Trick, Grupen trick (vláček 3 a více jezdců), World Cup Ollie contest a přejezd jezírka o super ceny od partnerů. Celodenní ježdění s využitím místního vleku bude pouze za tradičních 100Kč.

Asi nemusíme připomínat koncert kapely jedenáctičlenného funky bandu Superhero Killers, která Vás rozhýbe svými funky rytmy na slunné terase mezi hotelem Štumpovka a Dvoračky s krásným výhledem do krajiny, ale také na celý snowpark a všechny zmiňované contesty. No a pro všechny tance chtivé je opět připravena večerní afterpárty v klubu Šnekolend, který najdete v nedaleké Rokytnici.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost,  jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci jízdy lanovkou je taky domluvena se skiareálem Rokytnice nad Jizerou speciální cena jízdného 100Kč.
Plánek a podrobné info s načasováním celé akce najdetena FB události zde: https://www.facebook.com/events/

Partneři letošní Never Summer 2019 & Monkey Race:
Nitro, Kofola, Horsefeathers, Sencor Action Camera, G-​shock, Budvar, Crazy hand made, Rauch, Horsefeathers, Jagermeister, Šnekolend a Horská bouda Dvoračky a horský hotel Štumpovka. A také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Video z loňského ročníku.

SNOWBOARD ZEZULA Kidz Tour 2019 - Dvoračky

Aby toho nebylo v uvedený víkend na Dvoračkách málo, tak na sobotní Never Summer 2019 & Monkey Race navazuje nedělní a v rámci série poslední závod Snowboard Zezula Kidz Tour. Od ledna do března se měli naši mladí snowboardisté a mladé snowboaristky možnost pravidelně potkávat v různých snowparcích napříč celou ČR. Cílem této série je najít mladé snowboardové talenty. Na jednotlivých závodech soutěží kluci a holky v kategoriích Super Groms, Groms a Kids o věcné ceny a především možnost nasbírat cené závodní zkušenosti . Do celkového pořadí se budou počítat tři nejlepší výsledky. Vyhlášení celého poháru proběhne na posledním závodě celé Tour v neděli 31.3.2019 právě na Dvoračkách.

Aktuální info najdete ve facebookové události.

Mapa příjezdu:

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!