Snowboardel Insta Challenge 2024 má svého vítěze!

Je to tady parto! Letošní Snowboardel Insta Challenge 2024 už je u konce a my pro vás máme výsledky vašeho letošního snažení o nejlepší cenu v historii soutěže. Sice nám matka příroda házela pod nohy jednu kládu za druhou, sněhu u nás máme tak málo, že to ani Krakonoš nepamatuje, ale osm z vás se k tomu postavilo čelem a natočilo parádní lajny ze snowparku!

Vyhlášení Snowboardel Insta Challenge 2024

Po rychlém startu letošní zimy, kdy většina z nás jásala, prášila a sázela na streetech, nastalo velice rychlé vystřízlivění a letošní únor se asi zapíše mezi ty nejteplejší v historii měření... Snowparků v Česku stojí asi tolik, jako roste hub na poušti, a proto se není čemu divit, že 6 zúčastněných natočilo lajnu v jednom a tom stejném parku, kterým byla samozřejmě Freestyle Area Vítkovice. Jeden záběr do soutěže doputoval z Absolut Parku a jedno videjko poslala mladá krev z východního "snowparku" Bílá. Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za účast a všem nezúčastněným říct, že to je opravdu škoda, protože takové ceny jako nový snowboard RIDE se u nás dnes už tolik nerozdávaj... 

Článek se zadáním soutěže najdete zde.

Podívej se na všechny soutěžní lajny níže

Pojďme se ale podívat, kdo to tedy podle našich vědeckých přezkumů vedených odbornou porotou vyhrál. Rozhodnout to nebyla žádná sranda a chtělo to komplexní přístup k věci. Naše nejvyšší odbornost brala v potaz několik aspektů jízdy - kreativitu, styl, triky, výběr překážek, flow (plynulost), čistotu jízdy, ale také délku vámi odjeté lajny! Po důkladném přezkumu všech jízd jsme vybrali právě tři do užšího finále a tím byla jízda Filipa Znamenáčka, Dominika Janoucha a Janka Klímy. Všichni kluci to tam opravdu nasázeli, ale cenu si může odnést jenom jeden. Po uzavřeném hlasování vyšší moci to nakonec dopadlo následovně.

  1. Dominik Janouch - Natočil jízdu plnou skvělých triků a hlavně dalekých letů hlavou dolů!
  2. Janek Klíma - Natočil dlouhou jízdu celým snowparkem se skvělou flow!
  3. Filip Znamenáček - Totálně zabil na jibbech!

Tímto všem děkujeme za účast v soutěži a nyní poklekněte a pomodlete se tam nahoru o trochu toho bílého zlata!


Hlavní výhra: SNOWBOARD RIDE TWINPIG

Hlavní a jedinou cenu v soutěži od partnera Snowboardel si odnáší Dominik Janouch, kterému gratulujeme a přejeme spoustu úspěšných shredů na nové desce!

Na nabídku produktů Snowboardelu můžete kouknout na e-shopu, nebo na kamenné prodejně Snowboardelu Logport Prague West Hala 10.

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!