The Jah Tape - Mini movie by Jahlife

Na krátký film The Jah Tape jsme si museli počkat déle, než jsme avizovali při uvádění teaseru k tomuto snímku. Jahlife crew už má ale svůj film venku a my ho s velkou radostí postujeme i u nás. Jedná se o 14 minut urban snowboardingu, který se natáčel v Nuuk, hlavním měste Grónska a v norské obci Geilo. Co všechno si pro nás pánové připravili? Zase trochu jiná, méně obvyklá místa pro snowboarding. Tady to je.

Riders: Rasmus Nielsen, Michael Damgaard, Patrick Thybo Jensen, Tobias Himmelstrup, Simon Houlind, Jessi Blackwell, Birkir Georgsson a další. 

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.