Víkendové tipy: Helter Skelter, Never Summer, Kidz Tour a Spring Shred

Kam vyrazit o víkendu za jednou z posledních snowboardových akcí? Pokud si kladete právě tuhle otázku, možná pro vás máme odpověď v našem servisu 'Víkendové tipy'. Opět vám přinášíme přehled snowboardových akcí, které se o víkendu konají.

I přesto, že sezóna na českých i slovenských horách pomalu ale jistě ulehá k letnímu spánku, konají se tenhle víkend celkem 4 snowboardové akce, o kterých víme. V sobotu v DC Snowparu Jasná proběhne DC Helter Skelter. Na Dvoračkách v sobotu proběhne akce Never Summer & Monkey Race a v neděli se tam pak odjede závěrečný závod letošní SNOWBOARD ZEZULA KIDZ TOUR. Na Zadově se pak v sobotu uskuteční tradiční Spring shred. Pojďme se na všechny akce podívat blíže.

DC Helter Skelter 2019 - Jasná

V DC Snowparku Jasná se v sobotu pojede závod, který nabízí kombinaci slalomu a freestylu. Těšit se můžete na sice závodní, ale hlavně pohodovou atmosféru, jídlo, drinky a hudbu. Večer proběhne samozřejmě afterparty!

PROGRAM:
Ténink: 8:30 - 10:00
Závod: 10:00 - 15:00

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Never Summer & Monkey Race 2019 - Dvoračky

Na Dvoračkách to o víkendu ožije snowboardingem! Vše začne už v sobotu, kdy se ve snowparku odehraje již legendární akce Never Summer & Monkey Race. Jezdit se bude na zábavném set-​upu od Freestyle Area a těšit se můžete na spoustu public contestů, týmový snb /​ freeski závod, best trick, cash for tricks, grupen trick, world cup ollie contest a přejezd jezírka. Dále se můžete těšit na koncert kapely Superhero killers a večerní afterparty.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

SNOWBOARD ZEZULA KIDZ TOUR 2019 - Dvoračky

V neděli bude víkendová jízda na Dvoračkách pokračovat. Odehraje se tam totiž závěrečná zastávka SNOWBOARD ZEZULA KIDZ TOUR 2019. Závodit se bude klasicky v kategoriích Supergroms, Groms a Kids. Po skončení závodu také proběhne celkové vyhlášení celé tour.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Spring shred 2019 - Zadov

Ve snowparku na Zadově proběhne v sobotu akce Spring shred. Jezdit se bude na přestavěné spodní části snowparku, kterou už možná znáte z Lokální výzvy, která na Zadově proběhla minulý víkend. Během dne proběhne i contest o věcné ceny. Po skončení akce proběhne také závěrečné vyhlášení letošní tour Šumavský diktátor. Dále se můžete těšit na jídlo, pití a hudbu k tomu. 

Kompletní info o akci najdete v události na facebooku.

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a z víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR a na Slovensku.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my jí v článku neuvedli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se opět koncem příštího týdne u dalšího dílu Víkendových tipů.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.