Woodward Tahoe - Week 1 Summer Snowboard Camp

Letošní snowboardové kempy odstartovaly i v kalifornském středisku Woodward Tahoe a my si dnes dáme hned dvě videa z prvního týdne. Záštitu nad prvním týdnem převzal Snowboarder Mag a do Tahoe za touto partou dorazila hodně silná sestava. Během několika dnů zde vzniklo plno kvalitního materiálu k uveřejnění a my se na to teď podíváme.

Riders: Desiree Melancon, Pat Moore, Scott Blum, Justin Keniston, Stefi Luxton, Mike Ravelson, Danny Davis, Nate Haust, Hans Mindnich, Keegan Hosefros, Casey Savage, Matt Shaffer, Lane Knaack, Christian Connors, Nick Geisen, Jesse Gomez, Drayden Gardner, Mizzyl a další.

Video by Blake Kehoe

Video by Trevor Slattery

Další zajímavé články

Alex Stewart - Poveri Noi Full Part

Zábavná parta Rusty Toothbrush loňskou zimu makala na novém filmu Poveri Noi, který měl svou premiéru 1.12. i v Praze, kde jste se mohli setkat i s hlavním představitelem Alexem Stewartem. ''Peppino'' nám svým full partem opět dokazuje, že mu nápady na nové triky rozhodně nedochází. Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vypadá kvalitní snowboarding v podání kreativního Novozélanďana.

Zima je tady!

Jak to na českých horách i v Alpách vypadá, zima konečně dorazila v plné parádě! Není to pro ní až tak špatný výsledek vzhledem k tomu, že ještě není ani půlka prosince. Prašan pokryl nejen alpské oblasti u našich rakouských sousedů a v dalších evropských zemích, ale ve velké míře i české hory, což mnoha areálům již umožnilo odstartovat sezónu. Pojďme si tak dát naše sněhové zpravodajství.

Bode Merrill - Melodrama full part

Bode Merrill opět dokazuje, že je králem backcountry a streetu v jednom. Takových riderů, kteří by dokázali ovládnout obě tyhle říše mnoho není a když už od Bodeho něco vyjde, tak je to opravdu luxusní podívaná. Přesvědčte se sami jeho full partem z filmu Melodrama. Enjoy!