Fotoreport z ROXY Surf Yoga & Fitness eventu v Praze

Surfing, v posledních letech oblíbený sport i v zemi, které chybí to, co dělá surfing surfingem - oceán. I přesto nadchlo chytání vln nejednu Češku. To, že sport dělá hezká těla a surfování obzvlášť, si nemusíme nijak zvlášť dokazovat. Ale jak vypadat fit a mít hezkou postavu i bez cest do zahraničí a hodin strávených ve vodě chytáním vln? Teď je to možné! Díky projektu #ROXYmovement vás dostaneme do kondice a naladíme na surfovou vlnu i bez opuštění rodné hroudy.

V rámci #ROXYmovement proběhla v neděli 24.6.2020 akce ROXY Surf Yoga & Fitness, která byla dokonalou přípravou surfovaní na suchu. Během tohoto dne proběhly dvě rozdílné lekce - surf yoga lekce a surf fitness workout. Obě vedly zkušené a oblíbené lektorky, ROXY ambasadorky Veronika Ševčíková a Sarah Vegnerová.

Celá akce měla proběhnout pod širým nebem s výhledem na Prahu a to na rooftopu OC Smíchov. Pokud ale organizujete venkovní akci, musíte být připravení na všechno, zejména na proměnlivost počasí, které často dokáže změnit celý průběh událostí. Z praxe v surfování, kdy neustále čekujete swell, jsme celý týden před samotnou akcí pečlivě sledovaly každou předpověď. V “den D” v neděli v 6:00h ráno padlo konečné rozhodnutí celého týmu: “Jde se na rooftop.”

Registrace, dárečky, catering, zázemí celé akce - vše bylo připravené na slavnostní zahájení. Akci jsme zahájili a začalo pršet. Dali jsme hlavy dohromady a padlo druhé rozhodnutí: "Všechno se přesouvá do krásného yogového studia Yoga Movement, které je vzdálené jen 5 minut chůze.”

Přesun a samotná akce proběhla plynule a bez dalších wipeoutů :) Všichni si užili yogovou praxi s Verčou a zapotili při fitness workoutu se Sarah. Po pořádném výkonu si každá z nás zaslouží odměnu, i na to jsme myslely a připravily na závěr eventu piknik.

Photoshooting na památku pro všechny zúčastněné a ROXY dárky, ktoré bylo možné vyhrát v různych challengích, byly krásným poděkováním pro všechny z vás, kteří nás podporujete! Byl to skvělý den určený nám ženám! Už se těšíme na příští akci a máte se na co těšit!

#makewavesmovemountains

Váš #ROXYmovement tým

Foto: Claudia Geilerova

Další zajímavé články

Zítra začíná třetí zastávka WSL: 2021 Rip Curl Narrabeen Classic

Přidání Narrabeenu jako zastávky do letošní tour nikoho nepřekvapilo. Pro mladší surfaře, odkojené na high-resolution WSL contentu, může být Narrabeen lehkou záhadou. Pro starší střelce, kteří zažili ještě IPS (International Proffesional Surfing) nebo ASP (Association of Surfing Pros) má Narrabeen nepostradatelnou nutriční hodnotu! Mezi lety 1974 a 1999 se v Narrabeenu děly věci mezi crestem a troughem (nejvyšší a nejnižší body amplitudy oceánské vlnění), nad kterými zůstává rozum stát!

Carissa Moore a Italo Ferreira zvítězili v Newcastlu

Druhá zastávka letošní WSL tour v Newcastlu, jejíž organizátoři (nepříznivým pandemickým podmínkám navzdory) zprostředkovali neuvěřitelnou podívanou, před pár dny skončila. Žlutý trikot vítězů převezme Carrissa Moore a Italo Ferreira, kteří v Newcastlu zlikvidovali konkurenci! Závidím těm z vás, co tento týden makali na noční a event v Newcastlu shlédli v jeho celistvosti. Pro nás ostatní jsme připravili krátké úderné shrnutí nejdůležitějších okamžiků závodu!

Yago Dora se v editu Ciclo sociálně distancoval od gravitace a podobných zbytečností

Vysloužil si za něj nominaci do Stab edit of the year