Fotoreport z ROXY Surf Yoga & Fitness eventu v Praze

Surfing, v posledních letech oblíbený sport i v zemi, které chybí to, co dělá surfing surfingem - oceán. I přesto nadchlo chytání vln nejednu Češku. To, že sport dělá hezká těla a surfování obzvlášť, si nemusíme nijak zvlášť dokazovat. Ale jak vypadat fit a mít hezkou postavu i bez cest do zahraničí a hodin strávených ve vodě chytáním vln? Teď je to možné! Díky projektu #ROXYmovement vás dostaneme do kondice a naladíme na surfovou vlnu i bez opuštění rodné hroudy.

V rámci #ROXYmovement proběhla v neděli 24.6.2020 akce ROXY Surf Yoga & Fitness, která byla dokonalou přípravou surfovaní na suchu. Během tohoto dne proběhly dvě rozdílné lekce - surf yoga lekce a surf fitness workout. Obě vedly zkušené a oblíbené lektorky, ROXY ambasadorky Veronika Ševčíková a Sarah Vegnerová.

Celá akce měla proběhnout pod širým nebem s výhledem na Prahu a to na rooftopu OC Smíchov. Pokud ale organizujete venkovní akci, musíte být připravení na všechno, zejména na proměnlivost počasí, které často dokáže změnit celý průběh událostí. Z praxe v surfování, kdy neustále čekujete swell, jsme celý týden před samotnou akcí pečlivě sledovaly každou předpověď. V “den D” v neděli v 6:00h ráno padlo konečné rozhodnutí celého týmu: “Jde se na rooftop.”

Registrace, dárečky, catering, zázemí celé akce - vše bylo připravené na slavnostní zahájení. Akci jsme zahájili a začalo pršet. Dali jsme hlavy dohromady a padlo druhé rozhodnutí: "Všechno se přesouvá do krásného yogového studia Yoga Movement, které je vzdálené jen 5 minut chůze.”

Přesun a samotná akce proběhla plynule a bez dalších wipeoutů :) Všichni si užili yogovou praxi s Verčou a zapotili při fitness workoutu se Sarah. Po pořádném výkonu si každá z nás zaslouží odměnu, i na to jsme myslely a připravily na závěr eventu piknik.

Photoshooting na památku pro všechny zúčastněné a ROXY dárky, ktoré bylo možné vyhrát v různych challengích, byly krásným poděkováním pro všechny z vás, kteří nás podporujete! Byl to skvělý den určený nám ženám! Už se těšíme na příští akci a máte se na co těšit!

#makewavesmovemountains

Váš #ROXYmovement tým

Foto: Claudia Geilerova

Další zajímavé články

Legenda zvaná Finbreaker - Riversurfový závod 2.0

Prknoskluzové lokální i nelokální, surfařské podskupiny oceánské i říční, zkušení i začínající. Nespočet sympatických osobností spojí své surfy v boji proti vltavskému Bossovi. Bažiňák FINBREAKER prošel od loňska značnou evolucí, nabrousil zuby a bude na co koukat. To ano..