SLEDUJ: dvojice Adam Svoboda a David Petr přináší krátký edit z Anchor Pointu

Oh yes daddy fuck me sideways! Letošní Vánoce už nemůžou být lepší. Dlouho čekám na den, kdy bych do sekce SLEDUJ mohl vložit nějakou českou tvorbu... to je samej Dane, Jordy, Mikey, Billabong, Šlong, DingDingDong a podobný cizácký nesmysly, a nikde žádnej Adam, Petr, David a natož Svoboda. Včera ten den přišel. Kluci překrásný sdíleli se světem krátký edit ze země nekonečných righthand pointbreaků- z Maroka. Pokud nevíte, na čem si večer pochutnat, dejte si jednoho goofieho a jednoho regulara po česku, prohřátýho saharským sluncem a dosolenýho vodou z Anchor Pointu!

Včera večer se mi stalo takové faux pas. Přítelkyně mě přistihla při onanii. Vlítla do pokoje celá rozjařená, bez zaklepání, a já zrovna se šlongem dingdingdongem v ruce neohrabaně a střelbitě zaklapávám monitor. Nestihl jsem to... Na její otázku: "Jééé... kluci mají video z Maroka?" jsem tudíž odpovídal dosti zčervenalý a zostuzený.

ANO! Kluci mají video z Maroka. Adam Svoboda a David Petr sestříhali krátký edit z Anchor Pointu v Taghazoutu. Taghazout je jediné místo v Maroku (dost možná na světě), kde si můžete dát acai bowl s berberským kořením, a následně si procvičit otrávený záživací trakt jógovačkou na schodech Mešity, aniž by to někomu zvedlo obočí. Ať žije multikulturní surfový turismus! 

Už jsme o klucích psali, protože jejich věhlas je na české surfové scéně předchází. Oba jsou hrdými účastníky ČPS a oba skončili na Caparice ve finále. Mám pocit, že jediné, co těmhle dvěma polobohům chybí k dokonalosti je náš novej MERCH! Vypadá to, že na další zastávku na Bali doletět nestihnou. Přesto se rozhodli zasít strach do srdcí konkurenčních surfařů, a připomenout se pomocí krátkého editu. Jeden háže sprej na backside, druhej na frontside... to je pro konkurenčního surfaře jako dostat jednu preventivně na čelist zvedákem a druhou direktem. Testosteron na vás bude z obrazovky stříkat po galónech. Všem vřele doporučuji po shlédnutí vybalancovat hladinu hormonů nějakou tradičně ženskou, estrogen generující, aktivitou. Jako třeba: uměním být skvělou matkou, být emočně o dost vyspělejší, nebo schopností multitaskingovat. (Uff tady jsem těsně utekl sexistickému hrobníkovi z lopaty)

Zeptali jsme se Adama, jak se dostali k tak parádním záběrům, a na pozadí vzniku editu. 

"Jsme všichni zaseklý v Maroku, protože tu zavřeli hranice na neurčito a nebylo úplně možný odletět. Šli jsme random serfovat na lowtide spot (Anchor Point) na high tide a náhodou to fungovalo! Potkali jsme tam místního kameramana a dohodli jsme se, že nás bude točit a my si to pak koupíme. Tím, že jsme tam bylo na hightide, kdy ten spot nemá fungovat, byli jsme na lineupu úplně sami. Za lowtidu je tam tak cca 30 lidí. Já jsem to pak narychlo sestříhal a voilá... tady je výsledek!" 

Děkujeme klukům za českej surfovej videoobsah, a děkujeme místnímu podnikavému kameramanovi. Klobouk dolů pánové, hezky se na vás kouká. Příště poprosím o celovečerák!

Posuďte sami!

V Maroku by si přál uvíznout

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články