SLEDUJ: Jordy Smith v dalším díle Silver Linings rehabilituje v extrémním stylu

Nevím jak vy, ale já když naposledy rehabilitoval, tak to nebylo uvnitř tuby na Llandudnu. Jordy je prostě z jiného těsta. V dnešním díle Silver Linings sledujeme Jordyho jak naložil s natrženým křížovým vazem v koleni, což je zranění, které ho mimo jiné eliminovalo z Olympiády v Tokiu. Mohlo by se zdát, že epizoda pátá bude surfově poněkud chudší. Rozhodně to tak není, ba naopak!

Silver Linings je série značky O'Neill, která mapuje Jordyho turbulentní rok 2020! Jeho pozitiva, negativa i všechno mezi tím. Za posledních 18 měsíců toho Jordy stihnul mnoho. Rozhodně víc než já. Já považuji za největší úspěch mého loňského roku, že jsem si začal polopravidelně čistit chrup zubní nití. Jordy stihnul uvíznout na pandemií izolované Havaji, následně se nechat dramaticky repatriovat, podráždit domácí Jay-bay v jejím největším rozkvětu, a nakonec si v Durban urvat vaz v koleni. 

V dnešní epizodě nás Jordy provede svojí rehabilitací i svojí filosofií, skrze kterou se vypořádal se ztrátou účasti na Olympiádě. Na spravení chuti si závěrem video zasurfuje na pumpin' Llundudnu. Spot o němž a o jehož okolí si můžete přečíst něco málo zde. Následně se Jordy povozí ještě v Nordhooku a dokonce v Durban na spotu, na kterém si v minulé opizodě koleno odrovnal. To chce koule! Ale to chce i čištění zubní nití...

Nejsem doktor, ale myslím že mu ty vazy kluci jihoafrický sešili obstojně. Posuďte sami.

V Llandudnu se párkrát topil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Snapt4 team vyhrál Da Hui Backdoor Shootout

Když je sezóna na Havaji, oči surfové populace jsou upřeny jen jedním směrem - na North Shore. V minulém týdnu na Pipeline skončily závody Da Hui Backdoor Shootout. Vítězný team Snapt4 dnes vydal záznam toho nejlepšího, co na Pipeline předvedli. Tuhle podívanou byste si neměli nechat ujít.

Report z pánské části Bali Big Wejf

Petr Novotný přináší druhou část reportu z Bali Big Wejf - druhé zastávky historicky prvního Českého poháru v surfingu. Dnes se dočtete, kdo z pánů na Greenbowlu dominoval. V textu najdete i videa ze všech heatů závodu, včetně toho finálového. Pokochejte se také galerií parádních fotek. Užívejte a těšte se na příští zastávku na Srí Lance.

SLEDUJ: "Form" je John Johnův chvalozpěv na pramáti Pipeline

Bohy políbený Jenda Jenda z Oahu, dvojnásobný světový šampion, opět publikuje surf video, které vám vyrazí dech. Video obsahuje 10 minut dechberoucího surf porna a zároveň odpovídá na otázku, která všem vrtá hlavou od nepaměti. Co by nám vlna řekla, kdyby mohla mluvit?