SLEDUJ: Jordy Smith v dalším díle Silver Linings rehabilituje v extrémním stylu

Nevím jak vy, ale já když naposledy rehabilitoval, tak to nebylo uvnitř tuby na Llandudnu. Jordy je prostě z jiného těsta. V dnešním díle Silver Linings sledujeme Jordyho jak naložil s natrženým křížovým vazem v koleni, což je zranění, které ho mimo jiné eliminovalo z Olympiády v Tokiu. Mohlo by se zdát, že epizoda pátá bude surfově poněkud chudší. Rozhodně to tak není, ba naopak!

Silver Linings je série značky O'Neill, která mapuje Jordyho turbulentní rok 2020! Jeho pozitiva, negativa i všechno mezi tím. Za posledních 18 měsíců toho Jordy stihnul mnoho. Rozhodně víc než já. Já považuji za největší úspěch mého loňského roku, že jsem si začal polopravidelně čistit chrup zubní nití. Jordy stihnul uvíznout na pandemií izolované Havaji, následně se nechat dramaticky repatriovat, podráždit domácí Jay-bay v jejím největším rozkvětu, a nakonec si v Durban urvat vaz v koleni. 

V dnešní epizodě nás Jordy provede svojí rehabilitací i svojí filosofií, skrze kterou se vypořádal se ztrátou účasti na Olympiádě. Na spravení chuti si závěrem video zasurfuje na pumpin' Llundudnu. Spot o němž a o jehož okolí si můžete přečíst něco málo zde. Následně se Jordy povozí ještě v Nordhooku a dokonce v Durban na spotu, na kterém si v minulé opizodě koleno odrovnal. To chce koule! Ale to chce i čištění zubní nití...

Nejsem doktor, ale myslím že mu ty vazy kluci jihoafrický sešili obstojně. Posuďte sami.

V Llandudnu se párkrát topil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články