E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Úroveň mezi všemi finalisty byla neskutečná! Každý z nich dal do svého finálového videa všechno a bylo to poznat! Rozhodnout o vítězi, tak pro porotu a veřejnost nebylo nic snadného. K tomu nepomáhal ani fakt, že každý video natáčel z jiného vleku, ale o to jsou nakonec zajímavější. Vyhrát mohl jen jeden. Za muže bral zlato Clément Nadal z Francie a za ženy Elizaveta Pruzhanskaya z Ruska. Za nás nemůžeme jinak než souhlasit. Oba předvedli neskutečná pekla a výhru mají zaslouženě. Za shlédnutí ale stojí i ostatní finálová videa, která najdete na webu E-FISE.

Muži 1. místo - Clément Nadal

Ženy 1. místo - Elizaveta Pruzhanskaya

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.