E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Úroveň mezi všemi finalisty byla neskutečná! Každý z nich dal do svého finálového videa všechno a bylo to poznat! Rozhodnout o vítězi, tak pro porotu a veřejnost nebylo nic snadného. K tomu nepomáhal ani fakt, že každý video natáčel z jiného vleku, ale o to jsou nakonec zajímavější. Vyhrát mohl jen jeden. Za muže bral zlato Clément Nadal z Francie a za ženy Elizaveta Pruzhanskaya z Ruska. Za nás nemůžeme jinak než souhlasit. Oba předvedli neskutečná pekla a výhru mají zaslouženě. Za shlédnutí ale stojí i ostatní finálová videa, která najdete na webu E-FISE.

Muži 1. místo - Clément Nadal

Ženy 1. místo - Elizaveta Pruzhanskaya

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Uložte svůj neopren k zimnímu spánku

Neopren je velký kámoš, ale musíme se o něj starat, jinak nám za chvíli bude úplně k ničemu. To určitě nikdo z nás nechce, když už jsme za něj dali takový majlant. Co tedy můžeme na konci sezóny s neoprenem udělat?

Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.