Velké vleky začínají otevírat!

Letošní sezóna je zahájena! Počasí se nám každý den zlepšuje a po dvousloupých vlecích začínají otvírat i ty velké. Na jakém vleku se už teď můžete svézt se podíváme v dnešním článku.

V Česku nám jedou dohromady tři velké vleky. Je to Wake Merkur, na který jsme se podrobně podívali v tomto článkuSki & Wake Park TěrlickoVodní lyžařský vlek Hlučín. Na Slovensku jede Wakelake, o tom najdete víc info tady, a teď už i Bearded Brothers WakeSoul.

Vládní opatření nám pořád trochu komplikují život, ale hlavní je, že můžeme jezdit! Na všech vlecích platí podobná opatření. Určitě s sebou budete potřebovat roušku, kterou musíte nostit vždy, když zrovna nejste na vodě. Stále také platí minimální odstup dva metry. Podle nás, jsou opatření naprosto pochopitelné a na vodě Vás stejně vůbec zajímat nebudou!


Ski & Wake Park Těrlicko

Na Těrlicku už jedou od minulého týdne. Parta z vleku areál pečlivě připravovala, aby všechno bylo ready na otevření! Tahle strategie se dost vyplatila, protože mohli hned zareagovat a pustit první jezdce na vodu. Na vleku najdete 8 překážek a další 4 se v tuto chvíli připravují. Můžeme se také těšit na to, že překážky v průběhu sezóny dostanou nový kabátek, aby byly ještě o něco lepší. Zároveň přibyde ještě jedna úplně nová překážka. Pokud by Vám to stejně přišlo málo, tak je i fungl nový setup překážek.

Pokud to situace dovolí, tak se ve wakeparku uskuteční letošní Mistrovství ČR a několik kempů.

Vodní lyžařský vlek Hlučín

V provozu je i vlek na nedalekém Hlučínském jezeře. Tam také na nic nečekali a otevřeli co nejdřív to bylo možné. Na zkušenější jezdce v parku čekají nějaké ty překážky a do areálu se sami můžete kouknout přes jejich webkameru. Aktuální informace a otevírací dobu najdete na jejich facebooku

Bearded Brothers WakeSoul

Posledním vlekem, na který se dnes podíváme je slovenský Bearded Brothers WakeSoul. Ten se nachází v Piešťanech a otevřel tento pátek. V areálu je v provozu velký vlek, ale i volejbal. Pokud dostanete hlad, tak si můžete koupit i něco k jídlu. Na vodě je celkem 9 překážek v úplně novém rozmístění a vlek má také nové lano a unašeče, takže všechno pojede jako po másle!

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!