Velké vleky začínají otevírat!

Letošní sezóna je zahájena! Počasí se nám každý den zlepšuje a po dvousloupých vlecích začínají otvírat i ty velké. Na jakém vleku se už teď můžete svézt se podíváme v dnešním článku.

V Česku nám jedou dohromady tři velké vleky. Je to Wake Merkur, na který jsme se podrobně podívali v tomto článkuSki & Wake Park TěrlickoVodní lyžařský vlek Hlučín. Na Slovensku jede Wakelake, o tom najdete víc info tady, a teď už i Bearded Brothers WakeSoul.

Vládní opatření nám pořád trochu komplikují život, ale hlavní je, že můžeme jezdit! Na všech vlecích platí podobná opatření. Určitě s sebou budete potřebovat roušku, kterou musíte nostit vždy, když zrovna nejste na vodě. Stále také platí minimální odstup dva metry. Podle nás, jsou opatření naprosto pochopitelné a na vodě Vás stejně vůbec zajímat nebudou!


Ski & Wake Park Těrlicko

Na Těrlicku už jedou od minulého týdne. Parta z vleku areál pečlivě připravovala, aby všechno bylo ready na otevření! Tahle strategie se dost vyplatila, protože mohli hned zareagovat a pustit první jezdce na vodu. Na vleku najdete 8 překážek a další 4 se v tuto chvíli připravují. Můžeme se také těšit na to, že překážky v průběhu sezóny dostanou nový kabátek, aby byly ještě o něco lepší. Zároveň přibyde ještě jedna úplně nová překážka. Pokud by Vám to stejně přišlo málo, tak je i fungl nový setup překážek.

Pokud to situace dovolí, tak se ve wakeparku uskuteční letošní Mistrovství ČR a několik kempů.

Vodní lyžařský vlek Hlučín

V provozu je i vlek na nedalekém Hlučínském jezeře. Tam také na nic nečekali a otevřeli co nejdřív to bylo možné. Na zkušenější jezdce v parku čekají nějaké ty překážky a do areálu se sami můžete kouknout přes jejich webkameru. Aktuální informace a otevírací dobu najdete na jejich facebooku

Bearded Brothers WakeSoul

Posledním vlekem, na který se dnes podíváme je slovenský Bearded Brothers WakeSoul. Ten se nachází v Piešťanech a otevřel tento pátek. V areálu je v provozu velký vlek, ale i volejbal. Pokud dostanete hlad, tak si můžete koupit i něco k jídlu. Na vodě je celkem 9 překážek v úplně novém rozmístění a vlek má také nové lano a unašeče, takže všechno pojede jako po másle!

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.