Eero Ettala poshredil finský ledový hrad za polárním kruhem!

Eero Ettala je finský snowboardista, který už je nějaký ten pátek ve svém snowboardovém důchodě, ale ani to ho neodrazuje od vymýšlení kvalitních video projektů. Nejnovějším z nich je právě tento, ve kterém veterán streetového snowboardingu Eero poshredil jako první na světě ledový hrad!

Eero Ettala většinu své kariéry věnoval natáčení skvělých video partu na streetech po celém světě. V roce 2015, ale ukončil tuhle etapu svého života a odešel do více méně snowboardového důchodu. Ve finále tento odchod znamenal, že se začal spíše zaměřovat na unikátní nápady a vytváření velkých video projektů, které budou v něčem ojedinělé. 

V tom nejnovějším nemusel ani cestovat za hranice svého rodného kraje, protože samotný ledový hrad leží přímo ve finské provincii Laponsko nacházející se za polárním kruhem. Eero Ettala na sebe tedy přebral roli finské ledové princezny, která s ladností a elánem shredí své království. Tím největším nepřítelem mu byl právě samotný led. Ono dát si kvalitní boardslide na bedně je někdy daleko nepříjemnější, než na pořádném streetovém speed railu, ale dát si boardslide na ledu?! Tam přechází snowboarding na zcela novou úroveň adrenálinového sportu, který už trošičku hraničí s hazardem a ruskou ruletou. Jen jediný záhryz do překážky a je po tobě! To zažíl i sám Eero, tak už dost keců a pojď si užít tuhle parádu, která se tváří jako třetí pokračování tvé oblíbené pohádky Frozen!

Náhledněte pod pokličku samotného natáčení v dalším videu, kde vám Eero odhalí veškéré strasti, které zažívali při natáčení včetně toho, když se mu podařilo spadnout ze samotného hradu až na zem.


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!