Eero Ettala poshredil finský ledový hrad za polárním kruhem!

Eero Ettala je finský snowboardista, který už je nějaký ten pátek ve svém snowboardovém důchodě, ale ani to ho neodrazuje od vymýšlení kvalitních video projektů. Nejnovějším z nich je právě tento, ve kterém veterán streetového snowboardingu Eero poshredil jako první na světě ledový hrad!

Eero Ettala většinu své kariéry věnoval natáčení skvělých video partu na streetech po celém světě. V roce 2015, ale ukončil tuhle etapu svého života a odešel do více méně snowboardového důchodu. Ve finále tento odchod znamenal, že se začal spíše zaměřovat na unikátní nápady a vytváření velkých video projektů, které budou v něčem ojedinělé. 

V tom nejnovějším nemusel ani cestovat za hranice svého rodného kraje, protože samotný ledový hrad leží přímo ve finské provincii Laponsko nacházející se za polárním kruhem. Eero Ettala na sebe tedy přebral roli finské ledové princezny, která s ladností a elánem shredí své království. Tím největším nepřítelem mu byl právě samotný led. Ono dát si kvalitní boardslide na bedně je někdy daleko nepříjemnější, než na pořádném streetovém speed railu, ale dát si boardslide na ledu?! Tam přechází snowboarding na zcela novou úroveň adrenálinového sportu, který už trošičku hraničí s hazardem a ruskou ruletou. Jen jediný záhryz do překážky a je po tobě! To zažíl i sám Eero, tak už dost keců a pojď si užít tuhle parádu, která se tváří jako třetí pokračování tvé oblíbené pohádky Frozen!

Náhledněte pod pokličku samotného natáčení v dalším videu, kde vám Eero odhalí veškéré strasti, které zažívali při natáčení včetně toho, když se mu podařilo spadnout ze samotného hradu až na zem.


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!