Shredbots přichází s prašanovou parádou „OH MAN“

OH MAN, OH MAN tohle ti bude říkat tvoje drahá polovička během sledování téhle novinky, která na nás včera vykoukla na kanále Shredbots!

Pořádný snowboarding v prašanovém ráji prudkých svahů, sněhových polštářů a věčného zaslíbení! No nečekej na nic, popadni drahou polovičku, ať už je to ta pravá nebo jen ta rovná deska se skluznicí stojící v koutě a pojď se podívat na tuhle petelici, u které budeš slintat jako buldoček tvojí sousedky!

Riders: Dustin Craven, Darcy Keller, Tyler Lightfoot, Romain Demarchi, Mateo Massitti, Dozer, Mikey Rencz, Chalres White

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!