Shredbots přichází s prašanovou parádou „OH MAN“

OH MAN, OH MAN tohle ti bude říkat tvoje drahá polovička během sledování téhle novinky, která na nás včera vykoukla na kanále Shredbots!

Pořádný snowboarding v prašanovém ráji prudkých svahů, sněhových polštářů a věčného zaslíbení! No nečekej na nic, popadni drahou polovičku, ať už je to ta pravá nebo jen ta rovná deska se skluznicí stojící v koutě a pojď se podívat na tuhle petelici, u které budeš slintat jako buldoček tvojí sousedky!

Riders: Dustin Craven, Darcy Keller, Tyler Lightfoot, Romain Demarchi, Mateo Massitti, Dozer, Mikey Rencz, Chalres White

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!