Shrnutí letošní Snowboardel Insta Challenge & zrušení březnového kola

Vzhledem k pandemii Koronaviru a s ní spojenou karanténou bohužel musíme kromě různých natáčení, focení a tak dále zrušit i březnovou Snowboardel Insta Challenge. Chápeme, že zrovna není, kde jezdit a natáčet, pokud nemáte na zahradě za domem trubku nebo rail na kartáčích. Pojďme si v tomhle článku ale dát aspoň shrnutí předchozích dvou měsíců.

LEDEN:

Letošní Snowboardel Insta Challenge odstartovala měsícem leden, kdy jsme vám v tomhle úvodním článku vysvětlili, jak celá věc funguje a o co se jede. 
Na leden jsme vám zadali jednoduše "nejlepší jib trick". Do lednového kola se vás zapojilo celkem 13 a bylo vidět, že jste se v tricích hecli! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

Nejvíce to v lednu dle poroty složené ze zástupců Freeride.cz a Snowboardelu rozhodně zabil Štěpán Košík se svým obrovským backflipem, který vypálil z “Donkey Dick“ roury v Absolut Parku a získal za to od nás velký respekt a hlavně první cenu od Snowboardel shopu - luxusní boty Thirty Two STW BOA!

Cenu za druhé místo, což bylo vázání RIDE Snowboards LX Black, si vybojoval Petr Zvěřina s jeho poctivým stylovým Fróněm na kaskádě ve Snowparku Karolínka.

A poslední cenu si vyjel Peter Vrábeľ, který jako jediný vyslechl naše tiché volání o záběr ze streetu. Peter vrátil pěkné Fifty Fifty Fs 180 Out na streetovém railu na malém mostíku a vyhrál tak třetí cenu, kterou je mikina Picture Origin.

Celý článek s lednovým vyhlášením najdete tady.

ÚNOR:

V únoru jsme vám zadali "jakoukoliv 360" a nechali jsme vás, abyste se kreativně vyžili. Zapojilo se vás celkem 11 a opět jste vyslali parádní triky! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

První cenu si vysloužil Peter Vrábeľ se svojí kreativní One Foot BS 360kou. Za tenhle hustej trik si Peter odnesl první cenu v podobě stylových bot RIDE Anthem BOA a pořádný High Five od naší redakce za tenhle trik!

Cenu za druhé místo, což byla parádní bunda PICTURE Paragon 10/10 si vylítal Hutysta s poctivou frontsajdovou 360 za melon na pořádném kickeru v Absolut Parku.

Třetí flek si odnesl Pepa Nožička za technické kombo v podobě Cab 180 in 360 ven z railu v rakouském snowparku Planai a získal tak bundu ThirtyTwo Arrowhead!

Celý článek s únorovým vyhlášením najdete tady.

Jak už jsme psali v úvodu, březnovou a závěrečnou Snowboardel Insta Challenge letošní sezóny jsme byli nuceni zrušit. Tímto děkujeme všem z vás, kdo se zapojili a budeme se těšit na další ročník i společné ježdění!

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.