Shrnutí letošní Snowboardel Insta Challenge & zrušení březnového kola

Vzhledem k pandemii Koronaviru a s ní spojenou karanténou bohužel musíme kromě různých natáčení, focení a tak dále zrušit i březnovou Snowboardel Insta Challenge. Chápeme, že zrovna není, kde jezdit a natáčet, pokud nemáte na zahradě za domem trubku nebo rail na kartáčích. Pojďme si v tomhle článku ale dát aspoň shrnutí předchozích dvou měsíců.

LEDEN:

Letošní Snowboardel Insta Challenge odstartovala měsícem leden, kdy jsme vám v tomhle úvodním článku vysvětlili, jak celá věc funguje a o co se jede. 
Na leden jsme vám zadali jednoduše "nejlepší jib trick". Do lednového kola se vás zapojilo celkem 13 a bylo vidět, že jste se v tricích hecli! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

Nejvíce to v lednu dle poroty složené ze zástupců Freeride.cz a Snowboardelu rozhodně zabil Štěpán Košík se svým obrovským backflipem, který vypálil z “Donkey Dick“ roury v Absolut Parku a získal za to od nás velký respekt a hlavně první cenu od Snowboardel shopu - luxusní boty Thirty Two STW BOA!

Cenu za druhé místo, což bylo vázání RIDE Snowboards LX Black, si vybojoval Petr Zvěřina s jeho poctivým stylovým Fróněm na kaskádě ve Snowparku Karolínka.

A poslední cenu si vyjel Peter Vrábeľ, který jako jediný vyslechl naše tiché volání o záběr ze streetu. Peter vrátil pěkné Fifty Fifty Fs 180 Out na streetovém railu na malém mostíku a vyhrál tak třetí cenu, kterou je mikina Picture Origin.

Celý článek s lednovým vyhlášením najdete tady.

ÚNOR:

V únoru jsme vám zadali "jakoukoliv 360" a nechali jsme vás, abyste se kreativně vyžili. Zapojilo se vás celkem 11 a opět jste vyslali parádní triky! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

První cenu si vysloužil Peter Vrábeľ se svojí kreativní One Foot BS 360kou. Za tenhle hustej trik si Peter odnesl první cenu v podobě stylových bot RIDE Anthem BOA a pořádný High Five od naší redakce za tenhle trik!

Cenu za druhé místo, což byla parádní bunda PICTURE Paragon 10/10 si vylítal Hutysta s poctivou frontsajdovou 360 za melon na pořádném kickeru v Absolut Parku.

Třetí flek si odnesl Pepa Nožička za technické kombo v podobě Cab 180 in 360 ven z railu v rakouském snowparku Planai a získal tak bundu ThirtyTwo Arrowhead!

Celý článek s únorovým vyhlášením najdete tady.

Jak už jsme psali v úvodu, březnovou a závěrečnou Snowboardel Insta Challenge letošní sezóny jsme byli nuceni zrušit. Tímto děkujeme všem z vás, kdo se zapojili a budeme se těšit na další ročník i společné ježdění!

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!