Shrnutí letošní Snowboardel Insta Challenge & zrušení březnového kola

Vzhledem k pandemii Koronaviru a s ní spojenou karanténou bohužel musíme kromě různých natáčení, focení a tak dále zrušit i březnovou Snowboardel Insta Challenge. Chápeme, že zrovna není, kde jezdit a natáčet, pokud nemáte na zahradě za domem trubku nebo rail na kartáčích. Pojďme si v tomhle článku ale dát aspoň shrnutí předchozích dvou měsíců.

LEDEN:

Letošní Snowboardel Insta Challenge odstartovala měsícem leden, kdy jsme vám v tomhle úvodním článku vysvětlili, jak celá věc funguje a o co se jede. 
Na leden jsme vám zadali jednoduše "nejlepší jib trick". Do lednového kola se vás zapojilo celkem 13 a bylo vidět, že jste se v tricích hecli! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

Nejvíce to v lednu dle poroty složené ze zástupců Freeride.cz a Snowboardelu rozhodně zabil Štěpán Košík se svým obrovským backflipem, který vypálil z “Donkey Dick“ roury v Absolut Parku a získal za to od nás velký respekt a hlavně první cenu od Snowboardel shopu - luxusní boty Thirty Two STW BOA!

Cenu za druhé místo, což bylo vázání RIDE Snowboards LX Black, si vybojoval Petr Zvěřina s jeho poctivým stylovým Fróněm na kaskádě ve Snowparku Karolínka.

A poslední cenu si vyjel Peter Vrábeľ, který jako jediný vyslechl naše tiché volání o záběr ze streetu. Peter vrátil pěkné Fifty Fifty Fs 180 Out na streetovém railu na malém mostíku a vyhrál tak třetí cenu, kterou je mikina Picture Origin.

Celý článek s lednovým vyhlášením najdete tady.

ÚNOR:

V únoru jsme vám zadali "jakoukoliv 360" a nechali jsme vás, abyste se kreativně vyžili. Zapojilo se vás celkem 11 a opět jste vyslali parádní triky! Na všechny triky z lednového i únorového kola se může podívat pod hashtagem #snowboardelinstachallenge na Instagramu.

První cenu si vysloužil Peter Vrábeľ se svojí kreativní One Foot BS 360kou. Za tenhle hustej trik si Peter odnesl první cenu v podobě stylových bot RIDE Anthem BOA a pořádný High Five od naší redakce za tenhle trik!

Cenu za druhé místo, což byla parádní bunda PICTURE Paragon 10/10 si vylítal Hutysta s poctivou frontsajdovou 360 za melon na pořádném kickeru v Absolut Parku.

Třetí flek si odnesl Pepa Nožička za technické kombo v podobě Cab 180 in 360 ven z railu v rakouském snowparku Planai a získal tak bundu ThirtyTwo Arrowhead!

Celý článek s únorovým vyhlášením najdete tady.

Jak už jsme psali v úvodu, březnovou a závěrečnou Snowboardel Insta Challenge letošní sezóny jsme byli nuceni zrušit. Tímto děkujeme všem z vás, kdo se zapojili a budeme se těšit na další ročník i společné ježdění!

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Report z 36. Kaunertal Openingu 2021

Tři dny slunce, osm sessions, milion zatáček v serpentinách, jedno naražený koleno, dvě zablokovaný žebra a spousta fotek. Tak nějak by se dal sumarizovat víkend naší redakce na 36. Kaunertal Openingu. A jelikož je lepší holub v hrsti než Hrstka v hrstech, tak jsme vzali i Romana.

Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.