Snowboard & Freeski závod by Stop Zevling bohužel letos neproběhne

V sobotu 4. 12. 2021 měla v Praze proběhnout snowboardová a freeski akce by Stop Zevling. Z důvodu nově zavedených vládních opatření, ale akce nemůže proběhnout. Tak snad se podaří příští rok!!!

Oficiální prohlášení
ZRUŠENO - PŘESUNUTO

I na podruhé, ač jsme se snažili co to šlo, měli kompletně vše zařízeno (sníh, překážky, kartáče, doprovodný program atd) jsme nuceni tuto akci opět přesunout na příští rok! Důvody jsou jasné:

  • už měsíc zpět bylo dané že na tuto sportovní akci mohou pouze očkovaní nebo po prodělání (což už tak samo o sobě je taková překážka)
  • nařízení vlády z minulého týdne rozhodlo o konání akcí o maximálním počtu do 100 lidí a v aktuální situaci které je, jsme si vědomi rizik a zhoršení pandemie!
  • proto jsme se rozhodli akci přesunout a udělat jí tak aby byla pro všechny a každý si jí užil! Protože o tom to je!
  • doufáme že se tato situace brzy uklidní a my se snad vidíme na kopci. Tímto prosíme všechny aby aktuální nařízení respektovali a dbali na opatrnost a zdraví.

STOP ZEVLING | Winter edition – SNB & FREESKI JIB CONTEST

Železo, raily, bedny a pořádná dávka SHREDU čeká snowboard a freeski zabijáky v rámci zimní edice známého volnočasového festivalu STOP ZEVLING WINTER 2021.
V kopci pod Plechárnou Černý Most vznikne na první prosincovou sobotu 4.12. unikátní JIB ARENA, kde se poperou riders v kategorii SNB - FREESKI (boys & girls) o věcné ceny a prizemoney v rámci Jib contestu a Best trick contestu.
Riders se mohou těšit na překážky od spřátelené party FreestyleArea a celý závod se pojede na sněhu!!! Prize money 15.000,- + věcné ceny od našich partnerů NITRO, ARMADA, MISFIT a další!

Facebook událost najdete zde.

Set up

Datum: 4.12.2021
Místo: Kopec pod Plechárnou Černý Most, Bryksova 1002, Praha 14
Čas: 12:00 – 20:00

Kategorie:
- YoungBlood (SNB - FREESKI) - 15let
- OPEN (SNB - FREESKI) 16+
- BestTrick contest (SNB - FREESKI) OPEN

Live:
Prague Conspiracy
Belxch
Eurodel

Djs:
Scaffer
Goldstar
Caprisone

Doprovodný program: Výtvarný workshop, koulovačka, soutěže

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!