Víkendové tipy: Just Ride & Banked Slalom

Další týden přináší další 'Víkendové tipy', tedy náš infoservis, ve kterém se dozvíte, co se bude tento druhý březnový víkend na českých horách dít. Tentokrát můžete vybírat ze 2 akcí a opět spousty českých snowparků, které jsou stále v provozu.

Tento víkend víme o 2 snowboardových akcích. V sobotu se v Karlově pod Pradědem koná pátá a letošní zímní sezónu poslední zastávka naší COOL Just Ride Tour 2019. V sobotu současně v K2 Snowparku Vítkovice proběhne historicky první ročník Volcom Banked Slalomu. Pojďme se teď na obě akce podívat blíže.

COOL Just Ride! 2019 - Karlov pod Pradědem

V pořadí pátá a letošní zimní sezónu poslední zastávka COOL Just Ride Tour 2019 nabídne opět nabitý program. Těšit se můžete mimo jiné na test centrum téměř 20 značek, dětský závod - Horsefeathers Kids Snowboard Tour, výuku snowboardingu zdarma - Temple Store Free Coaching, Snowboard Zezula Jib ContestTemplestore Ollie Contest, spoustu doplňkových aktivit, partnerských zón a samozřejmě nabitou afterparty.
Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Volcom Banked Slalom 2019

Znáte legendární akci Volcom Banked Slalom, která se jede každý rok na jaře na rakouském ledovci Kitzsteinhorn? Ať už ano, nebo ne, K2 Snowpark Vítkovice tuhle sobotu hostí historicky první českou verzi téhle zábavné akce. Těšit se můžete na zábavnou banked slalom trať, odpolední Apreski afterparty, tombolu a hromadu věcných cen. Hlavní cenou je startovací místo na Volcom Banked Slalomu na Kitzsteinhornu!

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my jí v článku neuvedli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se opět koncem příštího týdne u dalšího dílu Víkendových tipů!

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a z víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR a na Slovensku.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Nový StaleLIFE - SPRING BATTLE ABSOLUT PARK

Ståle Sandbech se vydal do rakouského Flachau, kde se v uplynulých dnech odjel letošní závod Spring Battle, ve kterém riders závodí v neobvyklém stylu, protože vyhrává ten, kdo natočí nejlepší parkovou lajnu. Ståle se nakonec umístil až na osmém místě, ale i tak to svou jízdou solidně zabil. Koukněte na to.

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.