COOL JUST RIDE! WINTER 2019

TERMÍNY A LOKALITY

sobota 19. ledna 2019 - Špindlerův Mlýn / Svatý Petr (facebook událost)
sobota 26. ledna 2019 - Deštné v Orlických horách (facebook událost) 
sobota 9. února 2019 - Buková hora (facebook událost)
sobota 16. února 2019 - Ještěd (facebook událost)
sobota 9. března 2019 -  Karlov pod Pradědem (facebook událost)

O AKCI

COOL Just Ride! Winter je série snowboardových happeningů zaměřená na širokou veřejnost. Opět na vás čeká spousta zábavy na kopci i mimo něj, tentokráte v pěti vybraných zimních areálech po celé České republice. Od konce ledna do začátku března se můžete těšit na test centrum vybavení většiny snowboardových značek dostupných na českém trhu, výuku začátků i freestylu zcela zdarma, závody pro různé věkové kategorie od těch nejmenších, chill-out zónu, program podporující osvětu související s tříděním a recyklací odpadu, natáčení a focení,  doprovodné soutěže o super ceny a samozřejmě nebude chybět afterparty!

PROGRAM

8.00 START AKCE
8.00 - 15.00 TEST CENTRUM V PROVOZU
09.00 - 10.45 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 1
11.00 - 11.30 SAMOSEBOU TŘÍDÍM CONTEST
11.15 - 13.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 2
12.00 - 12.45 HORSEFEATHERS KIDS TOUR CONTEST
13.15 - 15.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 3
14.00 - 14.30 SNOWBOARD ZEZULA JIB CONTEST / MERCEDES-BENZ BEST TRICK
15.00 - 15.30 TEMPLE STORE OLLIE CONTEST
15.30 VYHLÁŠENÍ / KONEC AKCE

* Uvedené časy jsou orientační a organizátor si vyhrazuje právo je v průběhu akce v případě nutnosti měnit.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ K TEST CENTRU

Registrovat se musíš pouze pokud se chystáš vyzkoušet výbavu v rámci test centra. Ať už se zaregistruješ online před akcí nebo až na místě, určitě si s sebou vezmi občanský průkaz nebo pas a po příjezdu se přihlaš u Freeride.cz stánku. My si jen opíšeme číslo OP a tobě předáme tzv. demo pass, na který si budeš moci během celého dne zdarma půjčovat snowboardovou výbavu. Demo pass slouží jako zástava k půjčování výbavy v test centru. U stánku vybrané firmy ho necháš a po vrácení zapůjčeného produktu ti bude vrácen. 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ NA FREE COACHING

Pro začínající i všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude na každé zastávce k dispozici tzv. free coaching, tedy výuka zdarma s profesionálními instruktory snowboardingu v režii TempleStore. Výuka bude rozdělena na tři bloky dlouhé 1 hodinu 45 minut a přihlásit se můžete jak na základní metodiku (úplní začátečníci), pokročilou metodiku (zlepšení techniky jízdy) nebo na začátky freestylu. Výuku bude možné rezervovat na místě ve stáncích TempleStore, ale kapacita je omezená, proto se doporučujeme zaregistrovat online na tomto odkazu.

HORSEFEATHERS KIDS SNOWBOARD TOUR

Dětské závody, které jsou součástí COOL Just Ride! za podpory Horsefeathers Clothing a Beany, jsou pořádány již třetí sezónu po sobě. Jsou určeny pro nadějné snowboardové zabijáky a ty jím můžeš být letos taky! Jezdit za stejný tým jako naši čeští a slovenští zabijáci Dušan Kříž, Petr Horák, Zoltán Strcula, nebo světově známí bratři Helgasonovi? A co takhle snowboardový kemp v rakouském Kaprunu, který pro vítěze závodů pořádá Česká snowboardová škola?

Pokud jsi ročník narození 2005 nebo mladší, miluješ snowboarding a snažíš se zlepšit každým ježděním, je Kids Tour přesně to, co potřebuješ. Pozor, zúčastnit se může každý, nemusíš být jenom z České republiky! Celkově se během každého závodu soutěží v pěti kategoriích a to:

Supergroms (holky a kluci společně, ročník 2011 a mladší)
Groms Girls (holky ročníky 2008-2010)
Groms Boys (kluci ročníky 2008-2010)
Kids Girls (holky ročníky 2005-2007)
Kids Boys (kluci ročníky 2005-2007)

Do celkového hodnocení tour se započítávají nejlepší tři výsledkyvítěz každé z pěti kategorií vyhraje snowboardový kemp v rakouském Kaprunu a produktovou podporu od partnerů série Horsefeathers Clothing a Beany

Registrace do každého závodu je zcela zdarma a bude probíhat přímo na místě každého závodu u stánku Horsefeathers Clothing. Pro registraci je potřeba, aby s tebou také přijel tvůj zákonný zástupce a mít s sebou vratnou zálohu na dres 100 korun.

Registrace a trénink 10:00
Start závodu 13:00
Startovné zdarma
Záloha na dres 100 Kč

Článek s kompletními informacemi k tour najdeš TADY.
Konečné výsledky ke stažení ZDE.

Plakát

Konečné výsledky

Registrační formulář na HF Kids Tour

  • Goofy
  • Regular
Zastávka *
Kategorie *

ČLÁNKY

Jaký byl třetí ročník Horsefeathers Kids Snowboard Tour?

Horsefeathers Kids Snowboard Tour 2019, která se letos jela v rámci celkem 5 zastávek zimní COOL Just Ride! Tour je za námi. V pražském Horsefeathers Store již také proběhlo celkové vyhlášení a předání cen vítězům. Pojďme si dát ohlédnutí za celou tour včetně fotek a FreerideTV videa, které vzniklo právě na závěrečném vyhlášení!

Video z páté zastávky COOL Just Ride! 2019 v Karlově pod Pradědem

V sobotu 9. března pokračoval letošní jubilejní 10. ročník série snowboardových happeningů COOL Just Ride! 2019 svojí pátou a poslední zastávkou a historicky vůbec poprvé nás přivítala Ski Aréna Karlov pod Pradědem v Jeseníkách. Vy se teď můžete podívat jak celá akce přes den i večer na afterparty probíhala očima naší FreerideTV.

Fotoreport z páté zastávky COOL Just Ride! 2019 v Karlově pod Pradědem

V sobotu 9. března byla pátou zastávkou zakončena letošní série snowboardových happeningů COOL Just Ride! 2019, a to v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách. Tady je obsáhlý fotoreport z celé akce od Michala Prouzy. Mrkej na to!

COOL Just Ride! 2019 vyvrcholí v sobotu v Karlově pod Pradědem!

Série snowboardových happeningů COOL Just Ride! vyvrcholí už tuhle sobotu svojí pátou zastávkou, se kterou vůbec poprvé navštívíme momentálně největší moravský areál Ski Aréna Karlov pod Pradědem! Tady je kompletní info k celé akci.

Video ze čtvrté zastávky COOL Just Ride! 2019 na Ještědu

V sobotu 16. února pokračovala série snowboardových happeningů COOL Just Ride! 2019 svou čtvrtou zastávkou na libereckém Ještědu a vy se teď můžete očima naší FreerideTV podívat jak celá akce probíhala!

Fotoreport ze čtvrté zastávky COOL Just Ride! 2019 na Ještědu

V sobotu 16. února pokračovala série snowboardových happeningů COOL Just Ride! 2019 na libereckém Ještědu a tady je obsáhlý fotoreport z celé akce od Pepy Šulce. Mrkej na to!

VIDEA

FOTKY

COOL Just Ride! Winter 2019 - Deštné v Orlických horách 

COOL Just Ride! Winter 2019 - Špindlerův Mlýn

Just Ride! Winter 2018 - výběr  

ČASTÉ DOTAZY

K čemu je registrace?

Registrovat se musíš pouze pokud se chystáš vyzkoušet výbavu v rámci test centra. Ať už se zaregistruješ online před akcí nebo až na místě, určitě si s sebou vezmi občanský průkaz nebo pas a po příjezdu se přihlaš u Freeride.cz stánku. My si jen opíšeme číslo OP a tobě předáme tzv. demo pass, na který si budeš moci během celého dne zdarma půjčovat snowboardovou výbavu. Demo pass slouží jako zástava k půjčování výbavy v test centru. U stánku vybrané firmy ho necháš a po vrácení zapůjčeného produktu ti bude vrácen. Pokud si budeš chtít zapůjčit více produktů najednou z různých stánků (například snowboard u jedné a brýle u jiné), pak si vyzvedni ve Freeride.cz stánku ještě jednu kartičku.

Nejsem plnoletý / plnoletá a chci se registrovat. Co mám dělat?

Doraž s rodičem nebo s kamarádem a vydáme ti demo pass na základě zapsání čísla jeho / její občanky.

Je akce omezená věkem?

Není. Just Ride! je pro všechny bez rozdílu věku.

Jakou výbavu si můžu vyzkoušet?

V rámci test centra si můžeš vyzkoušet snowboardy, vázání, boty, brýle a helmy různých značek. Jejich seznam se bude na každou zastávku lehce lišit a budeme o něm informovat v propozicích na webu a na facebookové události.

Můžu se zúčastnit závodů?

Jasně, závody jsou pro všechny. Horsefeathers Kids Snowboard Tour je pro děti do 14 let a Snowboard Zezula Jib Contest / Mercedes-Benz Best Trick pro všechny nesponzorované jezdce bez rozdílu věku.

Bude letos probíhat demo pass contest se sbíráním samolepek?

Letos jsme na zimu udělali změnu a samolepky se sbírat nebudou. O ceny ale nepřijdeš, můžeš jich vyhrát spoustu v contestech a různých doprovodných soutěžích. 

FACEBOOK

PARTNEŘI

Máte nějaké dotazy?